آیا فقط داشتن وب سایت کافی است؟نقش سئو چیست؟

نقش سئو بعد از طراحی سایت چیست

بسیاری از عزیزان تصور میکنند همین که اقدام به طراحی یک وب سایت نمایند همین کافی است!واقعیت این است که در سالهای گذشته شاید این موضوع نقش اساسی در کسب و کارها داشت و درست است که در حال حاضر کسی که سایت داشته باشد بهتر دیده می شود اما با توجه به رقابت شدید بین سایتها،سایت شما زمانی بهتر دیده می شود که سئوی بهتری داشته باشد یعنی سایت خود را برای موتورهای جستجو مانند گوگل بهینه کرده باشید.

واقعیت این است که در سالهای اخیر تعداد سایتهای اینترنتی بسیار زیاد شده است . همانطور که در دنیای فیزیکی آمار فروشگاههای موجود در بازار روز به روز افزوده می شود و رقابت روز به روز سخت تر می شود در دنیای مجازی نیز وضعیت به همین منوال است. به طور مثال سایت دیجی کالا چندین سال است که آمار بیشترین فروش را در میان کسب و کارهای اینترنتی دارد اما همانطور که می بینید در سال اخیر تعداد این فروشگاههای اینترنتی در حال افزایش ست و به عنوان یک رقیب جدی برای دیجی کالا به حساب می آیند. حال سوال این است چگونه می توان در دنیای رقابت اینترنتی موفق بود؟

در پاسخ به این سوال باید بیان نمود قدم اول طراحی سایت اینترنتی است اگر موفق به طراحی سایت اینترنتی شده اید باید به شما تبریک بگویم.اما داشتن وب سایت کافی نیست.برای کسب درآمد و بهبود رتبه سایت شما در بین هزاران سایت باید به دیجیتال مارکتینگ متوسل شد. دیجیتال مارکتینگ و اقدامات مربوط به آن به شما کمک می کند تا بیزینس و کسب و کار خود را در فضای مجازی گسترش دهید و به درآمد بالایی برسید .یکی از اقداماتی که در حوزه کسب و کار سبب می شود تا رشد کرده و در میان رقیبان به چشم بیایید انجام سئو و بهبود رتبه در موتورهای جستجو است که زیرمجموعه دیجیتال مارکتینگ به شمار می آید.

سئو به اقداماتی گفته می شود که سبب افزایش رتبه شما در نتایج موتورهای جستجو مانند گوگل می شود.پس در شرایط فعلی شما نه تنها باید اقدام به طراحی سایت نمایید بلکه پس از آن اقدام به سئو و بهینه سازی سایت نمایید.پس اگر سایت ندارید همین الان اقدام به طراحی سایت نمایید و در صورت داشتن وب سایت برای سئوی سایت برنامه ریزی داشته باشید.در جلسات بعدی در مورد سئو بیشتر صحبت خواهیم نمود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 + هشت =