بدون شک در کارهای موجود ، بازاریابی اینترنتی یکی از مهمترین تکنیک ها برای رونق گرفتن کسب و کار شماست.همانگونه که مستحضرید خریدهای اینترنتی در سالهای اخیر در ایران رشد بسیار زیادی داشته است و اعتماد مشتریان به خرید از اینترنت و بررسی موارد اینترنتی افزایش داشته است.بسیاری از متخصصین این دوره را دوره گذار از بازارهای سنتی به بازارهای اینترنتی می نامند. به همین دلیل کلیه کسب و کارها می بایست در کنار کار سنتی خود و فروشگاه و مغازه خود ، سایت اینترنتی خود را نیز راه اندازی نموده تا از مزایای سایت اینترنتی بهره مند گردند. به عبارت دیگر افرادی که از مجموعه سایت اینترنتی و شبکه های اجتماعی در کار خود استفاده ننماید از رقیبان خود عقب خواهد ماند.

حال از شما دعوت می کنیم تا 6 دلیلی که باعث می شود تا شما اهمیت وجود وب سایت را در کار خود بدانید را مطالعه فرمایید:

دلیل اول : وجود وب سایت طراحی شده ، اعتبار شما را افزایش می دهد.
طراحی وب سایت تائیر قوی بر اعتماد مشتری های بالقوه دارد. یک طراحی وبسایت حرفه ای، متن مناسب با نوشتار خوب، اطلاعات مقید از محصولات و اطلاعات تماس مناسب باعثافزایش اعتماد مشتریان به شرکت شما می شود. به مردم
می فهماند که شما دارای دانش و به روز هستید. اگر شما در طراحی سایت با کیفیت و دارای اطلاعات مفید هزینه کنید، مردم حتما تحت تاثیر قرار خواهند گرفت.

دلیل دوم : طراحی وب سایت باعث می شود شرکت شما در هر زمان و از هر مکان قابل دسترس باشد.
تا آوریل سال 2002 میلادی، فقط در آمریکا، 166 میلیون نفر از مردم روی خط بوده اند. برخی از آنها در جستجوی محصولات و خدمات شما هستند. با داشتن یک وبسایت طراحی شده  ، شما شرکت خود را برای دنیایی از فرصتها برای دسترسی مردمی که غیر از پرتال شما راهی دیگر برای رسیدن به شما ندارند آماده می کنید. با کلیک ساده موس، هر کسی می تواند در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز به شرکت شما دسترسی داشته باشد.

دلیل سوم : وجود وب سایت طراحی شده سهولت ارجاع مشتریان جدید به شرکت شما را فراهم می کند.
برای بسیاری از تجارتها، یک منبع حیاتی برای یافتن مشتریان جدید، ارجاع سایرین است. داشتن وب سایت طراحی شده این امکان را فراهم می کند که مردم به راحتی پورتال شما را به دیگران ارجاع دهند. آدرس وبسایت طراحی شده  راحت تر از شماره تلفن به خاطر می ماند به علاوه دادن راه های مختلف تماس با شما به مردم، امکان برقراری تماس را بیشتر می کند.

دلیل چهارم : وبسایت طراحی شده  یک ابزار قوی فروش است.
فروش محصولات از طریق یک فروشگاه اینترنتی طراحی شده  یک راه بسیار عالی برای افزایش فروش است. شما یک ویترین دائمی و سهل الوصول که هزینه آن خیلی کمتر از یک فروشگاه آجری است دارید ضمن اینکه مردم بیشتری امکان دسترسی به آن را دارند. وجود اطلاعات فروش موثر در وب سایت طراحی شده شما، امکان وادار شدن مردم به کلیک روی دکمه خرید را افزایش می دهد. هرچند که شما از طریق اینترنت نتوانید فروش انجام دهید، وبسایت طراحی شده شما یک سرمایه مهم است. وب سایت طراحی شده شما یک شروع برای متقاعد کردن بازدید کنندگان به نیاز آنها به محصولات شما است. شما آنها را برای خرید تحریک می کنید سپس از آنها دعوت می کنید که با شما تماس بگیرند.

دلیل پنجم : طراحی وب سایت باعث افزایش ارزش تبلیغات شما می شود.
اضافه کردن آدرس وبسایت طراحی شده در تبلیغات، کارت تجاری و امضاء شرکت، یک راه خوب برای جلب مشتری به شرکت شما است. داشتن آدرس وب سایت طراحی شده به مردم کمک می کند که هر زمان که در مورد شما می شنوند و یا تبلیغات شما را می بینند، به پیام شما عکس العمل نشان دهند. مراجعه به وب سایت طراحی شده شما راحت تر از نوشتن نامه یا رفتن به مغازه یا حتی تلفن زدن به شما است. مردم اطلاعات شما را به راحتی دریافت می کنند و نیازی نیست برای آقای فروشنده برای کمک صبر کنند. همچنین بازدید از وبسایت طراحیشده خیلی راحت است چون هیچ مغذوریتی وجود ندارد و بازدید کنندگان تحت فشار نیستند.

دلیل ششم : طراحی وب سایت به شما کمک می کند با مشتریان بالقوه در ارتباط باشید.
مردم زیادی وجود دارند که به آنچه شما ارائه می کنید علاقمند هستند ولی ممکن است هم اکنون برای خرید آمادگی نداشته باشند. شما باید با آنها در ارتباط باشید تا زمانی که آنها برای خرید آمادگی یافنتد، با خبر شوید.وب سایت طراحی شده یک روش عالی برای تسهیل این فرایند است. شما می توانید از طریق وب سایت طراحی شده خود آدرس تماس مشتریان بالقوه را جمع آوری کنید. سپس می توانید به تناوب، نامه یا خبرنامه برایشان ارسال کنید. در ارتباط ماندن با مردم به تازه ماندن شرکت شما در اذهان کمک می کند.
خوب، شما هر شش راهی را که وبسایت طراحی شده شما به تجارت شما کمک می کند را می دانید. آیا می خواهید این فرصت را برای رقیبان خود رها کنید ؟ حتما جواب شما منفی است. هر روز که صبر کنید، به رقبا این اجازه را که در حیطه فعالیت شما روی خط باشند داده اید. همین امروز این اجازه را از آنها صلب کنید.

گروه مهندسی رهیار وب در زمینه طراحی سایت و خدمات جانبی آن در خدمت شماست. با توجه به حضور گروه مهندسی رهیار وب در اصفهان مشترکینی که نیاز به طراحی سایت فروشگاهی ، شرکتی ، شخصی ، آموزشی و خبری در استان اصفهان را دارند می توانند پس از انجام عملیات طراحی سایت ، خدمات مبتنی برآن را به صورت حضوری دریافت نمایند.همچنین کلیه مشترکین در سراسر ایران می توانند خدمات طراحی سایت را به صورت آنلاین و برخط دریافت نمایند. از شما می خواهیم تا چنانچه نیاز به طراحی سایت دارید فرم سفارش طراحی سایت  پر نموده تا با شما تماس حاصل شود.